برگزاری دومین دوره آزمون شناسایی استعدادهای گویندگی ایران صدا

همزمان با برگزاری سی و چهارمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران، شبکه‌ی رادیویی ایران صدا از علاقه‌مندان به گویندگی و صدابازیگری آزمون می گیرد.

به گزارشعلیرضانیاکان؛ در دومین دوره این آزمون که همه روزه از ساعت ۱۵ تا ۱۹در استودیوی ایران صدا واقع در حیاط اصلی مصلی امام خمینی برگزار می شود. داوطلبان می توانند با حضور در غرفه ایران صدا در دو مرحله آزمون اینترنتی و حضوری شرکت می‌کنند. آثار جمع‌آوری شده را اساتید مطرح صداوسیما در حوزه گویندگی و بازیگری نمایش‌های رادیویی ارزیابی کرده و برگزیدگان نهایی انتخاب می‌شوند. علاقه‌مندان با حضور در استودیوی ایران صدا ضمن برقراری ارتباط رو در رو با چهره های مشهور و محبوب سازمان با برگزیدگان دوره های قبل آزمون نیز می توانند تبادل نظر و اطلاعات داشته باشند.
ضمنا در هر روز بخشی از یک کتاب گویا ، توسط شیرین سپه راد ، رویا فلاحی و آرمان ضیایی به صورت نمایش زنده ی صوتی برای حاضران و علاقمندان در محل غرفه ایران صدا اجرا می شود.
شایان ذکر است آزمون گویندگی و صدابازیگری ایران صدا رایگان بوده و مراحل آن فقط در محل نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران انجام می‌شود.
علاقه‌مندان برای شنیدن برنامه های ایران صدا می توانند اپلیکیشن تلفن همراه ایران صدا را برای سیستم عامل اندروید و IOS از نشانی IRANSEDA.IR به صورت رایگان دریافت کنند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا