۷۰ درصد ریل گذاری مترو کرج انجام شده است

رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای اسلامی شهر کرج، گفت: تاکنون ۷۰ درصد از ریل‌گذاری خط متروی کرج حدفاصل ایستگاه شهید سلطانی تا چهارراه طالقانی انجام شده است.

به گزارش مسیحااقتداریان خبرنگار….؛ حسین مهاجری با بیان این خبر اظهارداشت: اتصال ایستگاه مترو شهید سلطانی به ایستگاه چهار راه طالقانی یکی از مهمترین سیاست‌های شورای ششم در خصوص تکمیل پروژه متروی کرج است که در سه سال گذشته اقدامات مناسبی در این حوزه انجام شده است.
رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای اسلامی شهر کرج اذعان کرد: احداث ایستگاه شهید سلطانی که در دوره‌های گذشته هیچ پیشرفتی نداشت به ۸۰ درصد پیشرفت فیزیکی رسیده و بر اساس زمان‌بندی پروژه قرار است ساختمان این ایستگاه در ۴ ماه آینده به  اتمام و بهره‌برداری برسد.
مهاجری در خصوص راه‌اندازی قطار شهری کرج بین دو ایستگاه شهید سلطانی و چهارراه طالقانی کرج، گفت: تلاش می‌کنیم تا پایان امسال هم ایستگاه شهید سلطانی و هم ریل گذاری بین این دو ایستگاه به اتمام برسد و قابلیت تردد رام‌های قطار را داشته باشد.
وی در خصوص وضعیت رام های قطار شهری کرج تصریح کرد:یکی از موضوعات ضروری در قطار شهری کرج تامین رام های قطار است ، در حال حاضر کرج یک رام قطار دارد و شورای اسلامی شهر به دنبال تامین رام های دیگر  از روش های مختلف است.
رئیس کمیسیون عمران شورای اسلامی شهر کرج خرید رام جدید را یکی دیگر از روش های تامین رام دانسته و افزود: خرید رام جدید نیز در دستور کار مدیریت شهری کرج است که به دنبال روش های تامین اعتبار و خرید رام هستیم که در صورت به صرفه بودن خرید از خارج یا تامین از داخل، روش مناسب خرید را انتخاب خواهیم کرد.
مهاجری ادامه داد: روش دیگری که به عنوان قطار ملی معروف شده است نیز از دیگر روش‌های تامین رام قطار در مدیریت شهری کرج است که همه این روش‌ها در حال مطالعه بوده و هر کدام که به صرفه و صلاح شهر باشد از آن استفاده خواهیم کرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا