کیفیت و نوآوری خریداران جهانی را به نمایشگاه گوانگ جو کشاند

«بابک امین» خریدار ایرانی که به صد و سی و سومین نمایشگاه واردات و صاردات چین یا همان نمایشگاه گوانگ جو» به شهر «گوانگ جو» در جنوب چین آمده بود،‌ ناهار سبکی صرف کرد و بروشورهایش را جمع کرد و فورا وارد یکی از سالن‌های نمایشگاه شد. او در حال رفتن به یکی دیگر از جلسات کاری با شرکای تجاری خود بود تا یک دهه تعامل سودمند از طریق نمایشگاه گوانگ جو را ادامه دهد.

هفته گذشته فاز دوم صد و سی و سومین نمایشگاه واردات و صادرات چین به پایان رسید. خریداران بین‌المللی از سراسر جهان از جمله امین فعالانه در فعالیت‌های میدانی این رویداد مهم تجاری شرکت کردند.

داده‌ها نشان می‌دهد که فاز دوم نمایشگاه گوانگ جو که کالاهای صنعتی سبک از جمله کالاهای مصرفی، هدایا و دکوراسیون خانگی را به نمایش گذاشته بود، حدود ۱۲ هزار شرکت در آن حضور داشتند. محل نمایشگاه گوانگ جو پذیرای نزدیک به ۸۱۵ هزار بازدیدکننده بود و ارزش توافق‌های صادراتی از ۴٫۵ میلیارد دلار فراتر رفت.

امین که بیش از ۱۰ سال است درنمایشگاه گوانگ جو شرکت کرده گفت این نمایشگاه منعکس کننده توانایی چین برای عرضه کالاهای تولیدشده در پاسخ به درخواست‌های مشتریان است.

وی در این باره گفت: من از مشتریانم سفارش می‌گیرم و سپس جزییات را برای تولید با شرکت‌های چینی در میان می‌گذارم. هر دو طرف این روند را به پیش می‌برند.

«مارکو» نیز یکی دیگر از خریداران جهانی از کشور ایتالیاست که امسال هم به نمایشگاه گوانگ جو آمده و بر کالاهای باغبانی تمرکز دارد.

وی گفت: همه می‌دانند که چین قادر است کالاهای با کیفیت را با پایین‌تر قیمت پیشنهاد دهد. مصرف کنندگان در ایتالیا بسیار خوشحالند که اجناسی که می‌خرند از چین می‌آید.

بسیاری از کالاهایی که در فاز دوم منمایشگاه گوانگ جو به نمایش در آمد به عنوان کالاهای تولید شده توسط کارگران طبقه بندی می‌شوند. با این وجود غرفه داران به تغییر و تحول این حوزه سرعت بخشیده و صنایع سنتی را از طریق ایده‌های نوآورانه به روز کرده، طراحی‌ها و فناوری را بهبود بخشیده‌اند.

در غرفه «شرکت صنعتی فناوری گواندونگ شین یو» یک نوازنده درام در حال نواختن موسیقی است بدون آنکه به صورت فیزیکی به درام‌ها دست بزند. این کالا توسط شرکت مذکور اختراع و تولید شده با داشتن یک ژیروسکوپ که بر سر چوب طبل الکتریکی طراحی شده، نوازندگان می‌توانند صدای طبل را با امواج چوب طبل در آورند.

در سمت دیگر سالن نمایشگاه، «یه ویلون» مدیرعامل شرکت «گوانگ جو مگوس تک جی.زد» گفت این شرکت بر حق مالکیت معنوی برای توسعه بازارهای بین‌المللی تمرکز کرده است.

طی فاز دوم نمایشگاه گوانگ جو یه با ده‌ها مشتری داخلی و خارجی گفتگو کرده و اخیرا چندین سفارس را ثبت نموده است.

وی در این باره می‌گوید: برند ما همواره سمت و سوی جهانی داشته و ما باید رقابت پذیری شرکت خود را ارتقاء بخشیم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا