همکاری خانه موزه “خیمه شب بازی ایران” با جایزه “عکس ۵”

ستاره اسکندری از همکاری خانه موزه “خیمه شب بازی ایران” با جشنواره بین المللی جایزه “عکس پنج” در روز ملی سینما خبر داد.

به گزارش علیرضا نیاکان، ستاره اسکندری بازیگر و کارگردان گفت: قرار است در روز ملی سینما خانه موزه “خیمه شب بازی ایران” با جشنواره بین المللی جایزه “عکس ۵” همکاری کند که این مراسم ۲۱ شهریور ماه در خانه هنرمندان برگزار می شود.
این کارگردان در ادامه بیان کرد: قرار است در این مراسم سینما را به روایت عروسک بازگو و معرفی کنیم و هدفمان این است میراث گذشته را به نسل جدید منتقل کنیم.
این بازیگر خاطرنشان کرد: مدتی است که خانه موزه “خیمه شب بازی ایران” را برای ماندگار ماندن سنت های از دست رفته و فراموش شده تاسیس کردیم زیرا خیمه شب بازی قدمت طولانی در بخش روایت گری فرهنگ ها و سنت کشور ما دارد.
وی افزود: مدیریت بخش خیمه شب بازی به عهده سیاوش ستاری بازیگر و کارگردان خوب کشورمان است. این مراسم با مضمون روابط در فرهنگ غنی ایران و ارتباط و تاثیر آن در سینمای ملی ما با گروهی مجرب در فضای باز خانه هنرمندان ایران از ساعت چهار برگزار می شود.
این هنرمند در پایان گفت: این نمایش ۳۵ دقیقه است و مبارک نماد عروسک ایرانی در این مراسم حضور دارد. ما سالها است که با این گروه در مناطق محروم کشورمان از جمله سیستان و بلوستان کار خود را آغاز کرده ایم. حضور در این برنامه برای عموم علاقه مندان آزاد است.
عوامل جشنواره عبارتند از: لیلی گلستان شورای سیاست گذاری، مهدی شادی زاده دبیر جشنواره و شورای سیاست گذاری، بهداد نجفی اسدالهی شورای سیاست گذاری، علیرضا شادی زاده شورای سیاست گذاری، زهره حسنی مشاور هنری و طراح گرافیک، پریسا پارسا عکاس، غزاله سعادتی مدیر روابط عمومی و مشاور رسانه.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا