نمایش ۱۵۰ اثر از هنرمندان ایرانی و خارجی

علی فروغی از برگزاری نمایش آثار برتر چهارمین دوره جشنواره بین المللی “عکس ۵” در خانه هنرمندان خبر داد.
علی فروغی مدیر هنری جشنواره بین المللی جایزه “عکس ۵” گفت: نمایش آثار برتر چهارمین دوره جشنواره بین المللی جایزه “عکس ۵” از ۲۶ آبان به مدت یک هفته در خانه هنرمندان برگزار می شود که افتتاحیه این نمایشگاه جمعه ۲۶ آبان از ساعت ۱۷ تا ۲۰ است.
وی افزود: نقطه قوت این دوره از جشنواره ارائه آثار خوب و پر محتوا از عکاسان ترکیه، فرانسه، ایتالیا، ژاپن، ایران و… بود که رقابت خوبی بین این عکاسان دیده می شود.
مدیر هنری جشنواره بین المللی جایزه “عکس ۵” در ادامه تاکید کرد: هدف اصلی ما ایجاد و برقراری فضای فرهنگی سالم بین هنرمندان ایرانی و خارجی است. همچنین در این نمایشگاه ۱۶۰ اثر به نمایش گذاشته می شود که که ۵۰ اثر آن عکس های برتری است که از طرف هنرمندان خارج از کشور ارسال شده است.
وی خاطرنشان کرد: در این نمایشگاه نمایش ۱۵ ویدئو آرت برتر این دوره را خواهیم داشت که در نظر داریم در دوره های بعدی بیشتر روی بخش ویدئو آرت تمرکز کنیم زیرا این هنر در ایران زیاد شناخته شده نیست.
مدیر هنری جشنواره بین المللی جایزه “عکس ۵” در پایان گفت: همچنین هدف دیگر جشنواره برای دوره بعدی تمرکز بر عکاسی فاین آرت است که به شکل گسترده تر به این بخش می پردازیم.
عوامل جشنواره عبارتند از: لیلی گلستان شورای سیاست گذاری، مهدی شادی زاده دبیر جشنواره و شورای سیاست گذاری، علیرضا شادی زاده دبیر جشنواره و شورای سیاست گذاری، علی فروغی مدیر هنری، غزاله سعادتی مدیر روابط عمومی، مشاور رسانه.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا