مهلت ارسال آثار به پانزدهمین جشنواره پژوهش و نوآوری در مدیریت شهری تمدید شد

مشاور شهردار تهران و رییس مرکز مطالعات و برنامه ریزی شهر تهران با اشاره به برگزاری “پانزدهمین جشنواره پژوهش و نوآوری در مدیریت شهری” در تاریخ ۲۹ آذر ماه همزمان با “دهمین جشنواره پژوهش و آموزش در مدیریت شهری و روستایی” از تمدید مهلت ارسال آثار تا تاریخ ۲۰ آبان ماه ۱۴۰۲ خبر داد.
به گزارش روابط عمومی مرکز مطالعات و برنامه ریزی شهر تهران، عطاءالله رفیعی آتانی، رییس مرکز مطالعات و برنامه ریزی شهر تهران افزود: پیش از این آخرین مهلت ارسال آثار، ۳۰ مهر ماه ۱۴۰۲ تعیین شده بود که بنا به درخواست پژوهشگران، اندیشمندان و صاحبان اثر در حوزه مدیریت شهری و روستایی کشور مهلت ارسال آثار ۲۰ آبان ماه ۱۴۰۲ تمدید شد.
رفیعی آتانی در ادامه افزود؛ با هدف ترویج فرهنگ پژوهش، توسعه گفتمان علمی، تبادل اندیشه‌ها، اشتراک دانش و انتقال تجارب موفق حوزه مدیریت شهری و روستایی، “پانزدهمین جشنواره پژوهش و نوآوری در مدیریت شهری” همزمان با “دهمین جشنواره پژوهش و آموزش در مدیریت شهری و روستایی” در آذر ماه سال جاری برگزار می‌شود.
رئیس شورای سیاست گذاری جشنواره گفت: این دوره از جشنواره با رویکرد عدالت شهری و روستایی برنامه ریزی شده است ودارای ۱۵ محور تخصصی است.
رفیعی آتانی از کلیه صاحبان علم، تجربه و دانش در عرصه مدیریت شهری و روستایی کشور دعوت کرد تا نسبت به ارسال آثار خود به این جشنواره در پنج قالب؛ کتاب، مقاله، پایان نامه، طرح پژوهشی و ایده خلاقانه از طریق نشانی اینترنتی tufiran.com تا ۲۰/۰۸/۱۴۰۲ اقدام نمایند.
وی اضافه کرد: آثار برتر، برگزیده و شایسته تقدیر در هر یک از قالب ‌های پنج‌گانه، از سوی هیات داوران، انتخاب و مورد تقدیر و تجلیل قرار خواهند گرفت.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا