محمد اسدیان عنوان کرد؛ لزوم احیای حقوق عامه

رییس مرکز پژوهش و مطالعات راهبردی شورای اسلامی شهر کرج گفت: تمرکز مرکز پژوهش های شورای شهر در حوزه نظارتی و ترک فعل ها و خشکاندن ریشه‌های فساد و انسداد گلوگاه‌های فسادزا متمرکز شده‌ است

به گزارش مسیحااقتداریان خبرنگار خبر مهم، محمد اسدیان به رویکرد سال جاری مرکز پژوهش های شورای شهر اشاره و اظهار داشت:امسال برای مرکز پژوهش ۵۲ هفته کاری برنامه ریزی شده است .
رییس مرکز پژوهش و مطالعات راهبردی شورای اسلامی شهر کرج افزود: رویکرد امسال مرکز پژوهش شورای شهر رویکرد نظارتی است که به حوزه ۶ گانه شهری و حوزه نظارتی و ترک فعل هاست به طور ویژه بررسی خواهد کرد.
اسدیان به قانون نظام ارتقا سلامت اداری در مقابله با فساد اشاره و اذعان کرد: یکی از موضوعات که مورد بحث و بررسی است موضوع قانون نظام ارتقا سلامت اداری در مقابله با فساد اداری در مدیریت شهری است که دادستان به دستور رییس دادگستری و بازرسی استان نیز به آن ورود کرده است.
عضو شورای اسلامی شهر کرج بیان کرد: در این راستا ۱۰۳ مصداق ترک فعل که منجر به تضعیع حقوق عامه مردم می شود در دستور کار دستگاه قضایی استان البرز قرار گرفته است.
وی خاطرنشان کرد: با اجرای این طرح یک هم افزایی بین مرکز پژوهش ها و دستگاه قضایی رقم خواهد خورد.
اسدیان بر لزوم احیای حقوق عامه تاکید کرد و افزود: حفظ حقوق شهروندی، احیاء حقوق عامه و رعایت عدالت و همچنین توسعه متوازن، انتظارات به حقی است که شهروندان از مدیریت شهری دارند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا