فیلم سینمایی تو بمان به ایستگاه آخر رسید

فیلم سینمایی تو بمان به ایستگاه آخر رسید و پس از پشت سر گذاشتن مراحل پایانی تدوین و اخذ پروانه نمایش آماده اکران خصوصی است.

به گزارش علیرضا نیاکان، فیلمنامه این فیلم که به نویسندگی مجید وحیدیان و فرزانه طهرانی به نگارش درآمده به زندگی  زوج جوانی در شمال کشور میپردازد که دچار حادثه می شوند و حاصل این اتفاق شوم به مفقودی یکی از آنها می انجامد، سالها می گذرد تا….

بهزاد رحیم خانی، مهدی امینی خواه، شیما محمدی، عباس نایی ، حمید رضا حاجیلو ، پریسا هاشمی و ملیکا کارجو سادات بازیگرانی هستند که در این فیلم هنرنمایی می کنند.

از دیگر عواملی که درتهیه وتولید این فیلم همکاری داشته اندعبارتنداز تهیه‌کنندگان: رمضان کارجوسادات_رضاجلالی کارگردان: مجید وحیدیان
مدیر تصویر برداری : کیانوش ادیب زاده _صدابردار :
محمد رضا شیبانی_، دستیار کارگردان و برنامه ریز: فرزانه طهرانی _ منشی صحنه: ندا طهرانی،_ طراح گریم :علیرضا قدیری _طراح صحنه و لباس: زهرا بهادری ارتباطات رسانه ای علیرضانیاکان وسیده سعیده (سپیده )سادات موسوی سالار تدوین و صداگذاری: محمد وحیدیان  شایان ذکراست.کارگردانی فیلم های سینمایی واگن شماره۲ (برگزیده دومین جشنواره جام جم)_باغ ناصری (سورچی گلستان) محصول سیمافیلم_عشق ساندویچی پخش از ویدئو رسانه و شبکه های سیما
_ دوقلوها پخش ویدئو رسانه_ طعمه شیطان پخش ویدئو رسانه و شبکه های سیما_ گلی جان محصول مرکز گلستان و پخش در دیگر شبکه های سیما_ گالری مروارید تولید مرکز کیش و پخش از شبکه های سیماوفیلم سینمایی طنززندگی لطیف که به تازگی فیلمبرداری آن به اتمام رسیده است ازجمله سوابق مجید وحیدیان درعرصه سینما وتلویزیون است.

“توبمان”قراراست ازشبکه های سراسری سیما و دیگر شبکه های استانی و همچنین  در پلتفرم های مجاز از جمله شاهین فیلم و یوتیوب برای مخاطبان وعلاقه مندان به معرض نمایش گذاشته شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا