عید غدیر خم بخش عمده مرکز جامع تشخیص و درمان سرطان کشور در البرز افتتاح می‌شود

نماینده عالی دولت در استان البرز گفت: مرکز جامع تشخیص و درمان سرطان کشور که با سرمایه‌گذاری موسسه ملل در حال تکمیل است، به بیماران سراسر کشور با تعرفه دولتی خدمات ارائه می دهد.

به گزارش مسیحااقتداریان خبرنگار خبر مهم، مجتبی عبداللهی در بازدید از پروژه مرکز جامع تشخیص و درمان سرطان کشور در استان البرز که روز چهارشنبه ۹ خردادماه ۱۴۰۳ در کرج صورت گرفت، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره رئیس جمهور شهید و همراهان شهیدشان و با اشاره به اهداف و برنامه های دولت سیزدهم و عنایت ویژه شهید آیت الله رئیسی به ارتقا سرانه های بهداشتی و درمانی استان، افزود: با تکمیل پروژه هایی که اکنون با سرعت در حال پیشرفت هستند، افزایش حدود هزار و ۵۰۰ تخت بیمارستانی در این استان را در دولت سیزدهم خواهیم داشت.

وی ادامه داد: مرکز جامع تشخیص و درمان سرطان کشور که با سرمایه‌گذاری موسسه ملل در حال تکمیل است، به بیماران سراسر کشور با تعرفه دولتی خدمات ارائه می دهد.

عبداللهی گفت: با راه اندازی این مجموعه، بیماران دیگر نیازی به سفرهای پرهزینه خارجی برای طی دوره درمان ندارند.

وی افزود: با توجه به پیگیری‌ها و توافقات صورت گرفته، انتظار می‌رود که بخش عمده ای از این مجموعه در عید سعید غدیر خم امسال مورد بهره برداری قرار گیرد.

استاندار البرز گفت: درصدد هستیم نام این بیمارستان به نام آیت الله رئیسی و یا یادگار ابراهیم نامگذاری شود.

رئیس موسسه ملل نیز در ادامه ضمن قدردانی از اخلاق و تلاش های استاندار البرز در راستای پیشرفت و تکمیل این پروژه، افزود: جای خرسندی دارد که در این مجموعه تشخیص و درمان انواع سرطان صورت می گیرد.

حجت‌الاسلام والمسلمین جوادی گفت: بخشی از این مجموعه در عید سعید غدیر خم مورد افتتاح قرار می گیرد و بدنبال تسریع در تکمیل این پروژه ظرف ۴ ماه آینده هستیم.

وی ادامه داد: پزشکان بسیار حاذق و ماهری در کشور داریم و مفتخریم که ایران اسلامی، نیازمند پزشکان خارجی نیست.

حجت‌الاسلام جوادی گفت: اکنون علاوه بر اینکه پزشکان ایرانی در تمامی کشورها مورد تایید و تقاضا هستند، بسیاری از بیماران خارجی نیز برای درمان به ایران مراجعه می کنند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا