شهردار منطقه ۱۵، در بازدید میدانی از روند پیشرفت پروژه آزاد راه شهید شوشتری خبر داد: رفع آخرین  معارض پروژه آزادراه شهید شوشتری در منطقه ۱۵

🔶 شهردار منطقه ۱۵، در بازدید میدانی از روند پیشرفت پروژه آزاد راه شهید شوشتری، از رفع آخرین معارض ملکی این پروژه در منطقه خبر داد.

✍ به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه ۱۵، محمد شیری شهردار منطقه ۱۵ در حاشیه بازدید خبرنگاران از روند ساخت آزادراه شهید شوشتری با بیان اینکه در چند ماه اخیر تحولات بزرگی در راستای اجرای پروژه آزادراه شهید شوشتری انجام شده است، اظهار کرد: روند انجام توافقات و تملک معارضین این پروژه نیز از سال گذشته در منطقه ۱۵،تسریع چشمگیری یافت و به اتمام رسید.

🔸 او با اشاره به تعداد معارضین این پروژه افزود:  ۲۶ معارض تجاری و مسکونی در مسیر آزادراه شهید شوشتری در ناحیه ۶،  منطقه ۱۵، قرار داشت که سال گذشته تمامی معارضین تجاری این طرح شامل ۱۸ پلاک،  تملک، آزادسازی و تحویل سازمان مهندسی و عمران شهر تهران شد.

🔸 شهردار منطقه همچنین به روند آزادسازی  ۸ معارض مسکونی این پروژه اشاره کرد و گفت: ۷‌ معارض ملکی به صورت کامل تملک و آزادسازی شد و روند توافق آخرین ملک معارض نیز امروز انجام و طی یک هفته آینده روند آزادسازی آن اجرا می شود.

🔸 صبح امروز محمد آقامیری رئیس کمیته عمران شورای اسلامی شهر تهران، هادی حق بین معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران به همراه محمد شیری شهردار منطقه ۱۵، و جمعی از خبرنگاران از روند پروژه آزادراه شهید شوشتری بازدید کردند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا