سخنگوی شورای شهر کرج خبر داد؛ تصویب واریز کمک هزینه درمان برای کارکنان مدیریت شهری و کارگران سبزبان و پاکبان

سخنگو و رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر کرج گفت: پاکبانان و سبزبان کمک هزینه درمان (بیمه تکمیلی) و هدیه مناسبت های ملی و مذهبی دریافت می کنند.

به گزارش مسیحااقتداریان خبرنگار خبر مهم، عمار ایزدیار به مصوبات شورا درخصوص رفاهیات کارکنان مجموعه مدیریت شهری اشاره کرد و اظهارداشت: به منظور افزایش سرانه رفاهی کارکنان لایحه فوق در کمیسیون تلفیق شورای اسلامی شهر مورد بحث و بررسی اعضاء شورای شهر قرار گرفت و برای اجرا مصوب شد.

رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر کرج اذعان کرد:همچنین در کمیسیون مقرر شد نحوه پرداخت ارزاق های ماه رمضان، نیمه اول سال و نیمه دوم سال (عید نوروز) صرفا در قالب بن کارت یا کارت خرید انجام خواهد شود.

سخنگوی شورای اسلامی شهر کرج یادآور شد: عید فطر، عید غدیر، عید قربان، دهه کرامت، اعیاد شعبانیه، شب یلدا، سالروز پیروزی انقلاب اسلامی ایران، مبعث ، روز زن و روز مرد از مناسبت هایی هستند که در کمیسیون مقرر شد که به تمام مجموعه مدیریت شهری کمک هزینه پرداخت شود.

ایزدیار بیان کرد: مواردی که به سبزبانان و پاکبانان پرداخت می شود، به کارگران سازمان مدیریت آرامستان ها نیز پرداخت خواهد شد.
ایزدیارخاطرنشان کرد: رعایت عدالت توزیعی در پرداخت ها به همه کارکنان در شهرداری اعم از رسمی، قراردادی ، حجمی، شرکتی و کارگری و کارمندی از جمله مواردی است که توسط اعضای شورای شهر پی گیری و عملیاتی شده است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا