رئیس کمیسیون سلامت شورای شهر کرج؛ در کمیسیون تلفیق مصوب شد؛ طرح اصلاح اساسنامه و تفکیک سازمان بوستان ها و فضای سبز از سازمان زیبا سازی

رئیس کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری شورای اسلامی شهر کرج از تصویب طرح اصلاح اساسنامه و تفکیک سازمان بوستان ها و فضای سبز از سازمان زیبا سازی در کمیسیون تلفیق خبر داد.

به گزارش مسیحااقتداریان خبرنگار خبر مهم، جواد چپردار در کمیسیون تلفیق با اشاره به اصلاح اساسنامه و تفکیک سازمان سیما منظر و فضای سبز عمومی اظهارداشت: این طرح که با پیشنهاد رئیس کمیسیون سلامت،محیط زیست و خدمات شهری و یازده امضای موافق در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۵ از سوی رئیس شورا به کمیسیون تلفیق ارجاع شده بود در صد و شصت و هشتمین جلسه تلفیق به تصویب رسید.

رئیس کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری شورای اسلامی شهر کرج اذعان کرد:مطالعه طرح ادغام یا تفکیک این سازمان ها در دی ماه سال ۱۴۰۱ هنگام بررسی و اصلاح اساسنامه سایر سازمان های شهرداری از سوی ریاست وقت کمیسیون تلفیق به کمیسیون سلامت،محیط زیست و خدمات شهری واگذار شده بود .

چپردار بیان کرد: در این جلسه ابتدا تفکیک سازمان زیبا سازی از فضای سبز مصوب شد و سپس نام سازمان زیبا سازی و سازمان بوستان ها و فضای سبز شهرداری رای اکثریت آرا را به خود اختصاص داد.

وی خاطرنشان کرد: در ادامه پیشنهاد مجتبی حاج قاسمی رئیس کمیسیون تلفیق برای اصلاح اساسنامه و ماده ۸۴ قانون شهرداری ها در سازمان زیبا سازی و ماده ۵۴ قانون شهرداری ها در سازمان فضای سبز به رای گذاشته شد که با اکثریت آرا به تصویب رسید.

مقرر شد تا معاونت برنامه ریزی شهرداری حداکثر تا ۱۵ روز اصلاح اساسنامه را نهایی و برای تصویب به شورای اسلامی شهر ارائه نماید.

مقرر شد تا معاونت برنامه ریزی شهرداری حداکثر تا ۱۵ روز اصلاح اساسنامه را نهایی و برای تصویب به شورای اسلامی شهر ارائه نماید.

چپردار تاکید کرد: لازم ذکر است شهرداری در صورت نهایی و مصوب شدن اصلاحات اساسنامه سازمان زیبا سازی و سازمان بوستان ها و فضای سبز شهرداری می بایست اقدامات قانونی از طریق سازمان شهرداریها و دهیاری های کشور را در دستور کار خود قرار دهد.
وی یادآور شد:در این جلسه منوچهر غفاری معاونت برنامه ریزی شهرداری از نهایی شدن تغییرات اساسنامه های چهار سازمان از شهرداری کرج بابت کسب در آمد از ماده ۵۴ به ماده ۸۴ قانون شهرداری و تغییر نام سازمان سرمایه گذاری به شرکت سرمایه گذاری که در شصت و پنجمین جلسه کمیسیون تلفیق مصوب گردیده بود، خبر داد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا