در دومین نشست شورای هماهنگی اجتماعی، فرهنگی و انتظامی تاکید شد؛ از ساماندهی معتادان متجاهر تا تداوم طرح انضباط شهری در خیابان شهرزاد منطقه ۱۵

دومین نشست شورای هماهنگی اجتماعی، فرهنگی و انتظامی منطقه ۱۵ با حضور شهردار منطقه برگزار و موضوعات و چالش های اجتماعی منطقه به ویژه موضوع اتباع بیگانه مورد بررسی و پیگیری قرار گرفت.
به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه ۱۵، محمد شیری با اشاره به اجرای طرح انضباط شهری در خیابان شهرزاد گفت: این طرح بنا به درخواست های شهروندان و کسبه محله، پیگیری و بازدیدها انجام و اقدامات لازم هماهنگی با نهاد های نظارتی تداوم خواهد داشت.
او در ادامه به استمرار طرح شناسایی و ساماندهی معتادان متجاهر در سطح منطقه اشاره کرد و گفت: تعامل و مشارکت با پلیس مواد مخدر در حوزه شناسایی پاتوق های تجمع معتادین متجاهر در راستای ماموریت های اجتماعی در نواحی هفتگانه منطقه ادامه دارد.
محمد شیری افزود: با اجرای این طرح بسیاری از پاتوق های معتادین متجاهر پاکسازی شده است.
دومین نشست شورای اجتماعی، فرهنگی و انتظامی با حضور شهردار منطقه، نماینده فرماندار، رئیس دادسرای ناحیه۱۴ ،معاون خدمات شهری و محیط زیست، مدیر فرهنگی منطقه، نماینده آموزش و پرورش، ، مسئول امور مساجد، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج مالک اشتر و نماینده سرکلانترششم برگزار شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا