در بازدید نادعلی از قرارگاه کربلا و موکب زینبیه  مطرح شد؛ برگزاری برنامه های خوب فرهنگی در کربلا/ خدمت رسانی ۵۰۰ نفر به زائران حسینی(ع) در قرارگاه کربلا

علیرضا نادعلی سخنگوی شورای اسلامی شهر تهران به همراه  مرتضی روحانی شهردار منطقه ۶ از خدمت رسانی شهرداری تهران در قرارگاه شهر «کربلا» بازدید کردند.
براساس این گزارش نادعلی در حاشیه این بازدید گفت: یکی از مهم ترین قرارگاه های ما در شهر کربلا واقع شده است که شامل نیروهای اجتماعی و خدمات شهری است.
وی افزود:  نکته حائز اهمیت در قرارگاه کربلا این است که امسال از ظرفیت نیروهای جهادی بیشتر استفاده شده است.
سخنگوی شورای اسلامی شهر تهران تاکید کرد: با توجه به حجم تولید پسماند در شهر کربلا  شهرداری تهران در کربلا فعالیت بالایی دارد.
نادعلی در ادامه گفت:از یک ماه قبل معاونت های مختلف و سازمان پسماند پشتیبان شهرداری منطقه ۶تهران  بودند که در شهر کربلا به زائران حسینی در چهار خیابان اصلی در قالب قرارگاه کربلا تشکیل شود.
سخنگوی شورای اسلامی شهر تهران تصریح کرد: در قرارگاه شهر کربلا  ۵۰۰ نفر از نیروها مشغول خدمت رسانی به زائران حسینی(ع) هستند.
نادعلی با اشاره به برگزاری برنامه فرهنگی در شهر کربلا گفت: خوشبختانه از سوی گروه های جهادی و شهرداری تهران برنامه های فرهنگی خوبی در شهر کربلا مانند گروه سرود کودکان و نوجوانان و دسته های عزاداری برگزار شد.
سخنگوی شورای اسلامی همچنین به همراه فاطمه تنهایی شهرداری تهران از موکب زینبیه شهر کربلا بازدید کرد و در حاشیه این بازدید گفت:  خدمات رسانی شهرداری تهران به بانوان در شهر کربلا به خوبی انجام شد.
نادعلی ادامه داد: شهرداری تهران  به بانوان ارجمندی که برای زیارت به کربلا آمده‌اند، خدمات خوبی را ارائه می‌دهد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا