خانه نمایش دا مانع ورود عکاسان و خبرنگاران شد/ چه کسی خبر دروغ عکاسان و خبرنگاران را منتشر کرد

به گزارش رسیده :نمایش محرمانه های یک زن به کارگرانی حسینعلی بینوایی که در تاریخ دهم مرداد ۱۴۰۲ ساعت ۱۹:۳۰ در خانه نمایش دا قرار بود مهمان عکاسان و خبرنگاران باشند به دلیل ناهماهنگی گروه و سالن تیم اجرایی مانع ورود عکاسان و خبرنگاران شدند.

یکی از خبرنگاران حاضر در سالن اظهار داشت: بارها و بارها به عکاسان وخبرنگاران در حوزه فرهنگ و هنر در سالن های هنری بی احترامی شده است ومانع ورود آنها به سالن می‌شوند جالب است سالن در جریان این رویداد نبوده و نمایش محرمانه های یک زن در سالن شماره ۲ خانه نمایش دا قرار بود اجرا برود . و کارگران نمایش هیچ توضیحی بابت این اتفاق ندادن و تا این لحظه حتی عذرخواهی بابت تاخیر و این نا هماهنگی انجام نداده است.

طی تماس تلفنی با بهناز شهسوار روابط عمومی خانه نمایش دا گفت: نمایش محرمانه های یک زن به کارگردانی حسینعلی بینوایی بدون هماهنگی با سالن خبر ویژه عکاسان و خبرنگاران رو منتشر میکند، در صورتی که سالن درجریان این موضوع نبود است. و با توجه به داشتن مهمان ویژه و ظرفیت کم سالن شماره ۲ خانه نمایش دا مانع ورود عکاسان میشود . که این ناهماهنگی ازطرف کارگردان نمایش محرمانه های یک زن بوده .همچنین روابط عمومی خانه نمایش دا بابت اتفاق ۱۰ مرداد از عکاسان وخبرنگاران عذرخواهی کرد و گفت ما رسماو شدیدا پیگیر این موضوع هستیم . حسینعلی بینوایی کارگردان نمایش محرمانه های یک زن باید پاسخگو باشد . که چرا بدون هماهنگی با سالن باتوجه به داشتن ظرفیت کم خبر ویژه عکاسان در سایتهای رسمی و گروه های منتشر میشود

نمایش محرمانه یک زن که قرار بود میزبان عکاسان وخبرنگاران درخانه نمایش دا باشد مانع ورود میشود . هنوز دلیل این ناهماهنگی و انتشار خبردروغ مشخص نیست.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا