حفظ سرمایه مردم مهمترین مسئولیت من است

مدیر عامل جدید شرکت توسعه بین المللی صنعت گردشگری پدیده بیان کرد: حفظ سرمایه مردم با اعتماد به بنیانگذاران پدیده و مجموعه اداری شهرستان طرقبه-شاندیز ، مدیران استانی و سایر دستگاه های حکومتی در دستور کار قرار دارد.

دکتر واعظ مدیر عامل جدید شرکت توسعه پدیده در جلسه معارفه خود بر خدمت رسانی به سهامداران، حفظ اموال و دارایی های ایشان و بهره گیری از تمام انرژی و توان خود و مدیران شهرستان و استان و نیز جلب حمایت تمامی مسئولین ذیربط تاکید کرد.

دکتر واعظ در جلسه معارفه خود در جمع مدیران شهرستان و مدیران پدیده ضمن تقدیر و تشکر از خدمات مدیران سنوات قبل گفت: پدیده فقط کارکرد اقتصادی و گردشگری ندارد و باید به کارکردهای فرهنگی، دینی، مذهبی و اجتماعی آن نیز توجه کرد و وظیفه اشتغال و کارآفرینی و عمران و آبادانی را به بهترین شکل ممکن به سرانجام رسانیم.

وی با بیان اینکه دوره مدیریت آقای ورودی دوره شفافی از منظر پیشبرد امور اجرایی و عملیاتی بوده است و با توجه به الزامات قانونی کلیه رویدادهای مهم بر روی کدال بارگزاری شده، اشاره کرد: ما نیز این رویه قانونی را ادامه خواهیم داد.

مدیرعامل شرکت توسعه پدیده شاندیز با اشاره به اینکه در مقطعی کوتاه به دلیل عدم مفاهمه با دستگاه های اجرایی استان، مردم دچار خسران شدند اعلام کرد: با زحماتی که دوستان و مدیران وقت کشیدند و کارهای خوب ستاد تدبیر و دستگاه های قضایی و امنیتی، امروز بدون تردید پدیده بر مدار قانون اداره می گردد و ایشان قول دادند هیچ کاری جدای ضوابط قانونی در این مجموعه انجام نخواهد شد.

او در ادامه صحبت هایش از حاج اقای صاحبی امام جمعه شاندیز و حاج آقای ایزدی امام جمعه طرقبه درخواست کرد در تمامی ارتباطات با ارگانهای شهرستان از جمله شهرداری، فرمانداری… واسط قرار گرفته و شفیع مجموعه باشند.

دکتر واعظ در ادامه افزود: این پروژه به سرعت عمل بیشتری نیاز دارد و تاکنون حدود ۵۵ درصد پیشروی در این پروژه انجام شده و انشالله سعی میکنیم ظرف مدت ۳ سال این پروژه ساخته و آماده بهره برداری شود.

وی افزود جهت پیشبرد پروژه شاندیز و کیش ، زمانی سرمایه سهامداران کفایت میکرد اما با توجه به مسائل و تغییرات پیش آمده در اقتصاد کشور ما ، نیاز به جذب سرمایه گذاران کلان و حتی جذب سرمایه های خارجی داریم.

دکتر واعظ در پایان صحبتهایش ابراز امیدواری و خرسندی کرد که این پروژه روزهای روشنی را در پیش خواهد داشت و اعلام برنامه خود، مدیران منصوبی جدید و هیات مدیره منتخب سهامداران را به جلسات بعد موکول کرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا