توسط خیرین سلامت البرز ؛کلینیک ویژه بیمارستان امام حسین (ع) در هفته سلامت افتتاح شد/استان البرز از نظر زیرساخت های درمانی ضعیف است

آیین گشایش کلینیک ویژه بیمارستان امام حسین (ع) با حضور استاندار البرز وجمعی از مقامات استانی و دانشگاهی برگزار شد .

به گزارش مسیحااقتداریان خبرنگار خبر مهم، مجتبی عبدالهی استاندار البرز در این مراسم گفت : هفته سلامت فرصت مناسبی است تا ضمن توجه به مقوله سلامت در جامعه از مجاهدت تلاشگران و فعالان عرصه سلامت قدردانی کرد . سلامت از اهمیت به سزایی برخوردار است. در این حوزه ایثارگری های زیادی داشتیم و همچنان ادامه دارد. شهدای زیادی در راه حفظ سلامت مردم جان خویش را نثار کرده اند.
وی ادامه داد : کلینیک تخصصی بیمارستان امام حسین(ع) توسط بنیاد خیریه پورکاشانی ساخته شده است. خوشبختانه خیرین و واقفین در استان البرز بسیار فعال هستند. در حوزه ساخت بیمارستان ها و درمانگاه ها خیرین فعالیت های درخشانی داشته اند. موضوع خیریه و وقف از گذشته در کشور ما مرسوم بوده است . وقف وخیرات چشمه ای همیشه جاری است .
عبدالهی ادامه داد: استان البرز از نظر زیرساخت های درمانی ضعیف است ولی طی این چند سال اقدامات خوبی صورت گرفت . تا پایان دولت سیزدهم ۱۵۰۰ تخت به تخت های استان افزوده خواهد شد و در حال حاضر مجموع تخت های دولتی و خصوصی استان ۳۲۰۰ تخت می رسد .
استاندار البرز خاطر نشان کرد: در دولت سیزدهم توجه ویژه ای به موضوع سلامت و توسعه تخت های بیمارستانی شده است. امیدوارم بتوانیم تعداد تخت های بیشتری را با حضور رئیس محترم جمهور و وزیر محترم بهداشت تا پایان این دولت به بهره برداری برسانیم .
وی افزود : در خصوص کادر درمان ، پرسنل پزشکی و پرستاری برنامه ریزی هایی را انجام دادیم تا کادر درمان را تقویت کنیم و بتوانیم تعداد نیروهای بیشتری را جذب کنیم.من به نوبه خودم از تمامی همکاران بهداشت و درمان تقدیر می کنم .
وی همچنین در بخشی از صحبت های خود از اقدامات دکتر صیادی رییس دانشگاه و فعالیت های شبانه روزی دکتر شکیب رییس بیمارستان امام حسین (ع) در ساخت و تجهیز این کلینیک تشکرکرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا