تدوین فیلم داستانی”حس زندگی” به پایان رسید

فرهاد پاکنیا_ نویسنده و کارگردان فیلم داستانی” حس زندگی” هدف از تولید فیلم حس زندگی را نشاط خانواده و رنگ و بوی محبت که با آمدن فرزند در خانواده بوجود می آید را عنوان کرد.
وی افزود: فرزند صالح نعمتی است که خداوند به زوجین ارزانی می دارد و پدر و مادر باید قدر این نعمت را دانسته و در حراست و نگهداری فرزندان همه ی سعی و تلاش خود را به کار بگیرند. فرزند از ارکان مهم خانواده محسوب می شود داشتن فرزند و نگاه او می تواند موجب نشاط والدین و سلامت روانی آن ها شود.
وی خاطر نشان کرد: امروز بخشی از جامعه به بهانه هایی همچون وضعیت اقتصادی و تربیت صحیح فرزندان از زیر بار مسئولیت فرزندآوری شانه خالی میکنند و زندگی دو نفره را به مشغله هایش ترجیح میدهند.
وی در ادامه گفت: عوامل پروژه ی حس زندگی با تولید این اثر قصد دارند در راستای بیداری جامعه قدمی مثبت بردارند
و اینکه فرزند میتواند در ایام پیری دستگیر والدین شود و پس از مرگ والدین فرزند سبب رشد و تعالی معنوی آنها شود.

پاکنیا به عنوان کارگردان و نوسینده و مجری طرح این فیلم افزود: این فیلم با همکاری انجمن سینمای جوان ایران (دفتر خرم آباد) در شرکت فیلم سازی افلاک فیلم خرم و با همکاری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی، اداره کل بهزیستی، اداره کل کانون پرورش فکری و نوجوانان، اداره کل ورزش وجوانان استان لرستان و امور بانوان استانداری لرستان و مرکز تربیت معلم علامه طباطبایی خرم آباد اولین فیلم داستانی است که با موضوع فرزندآوری در غرب کشور اواخر تیرماه ۱۴۰۲به تهیه کنندگی حامد پاک نیا در شهر خرم آباد تصویر برداری آن به پایان رسیده و تدوین این فیلم نیز به تازگی به پایان رسیده و آماده ارسال به جشنوارهای داخلی و خارجی است.
عوامل و دست اندرکاران این پروژه تمام تلاش و همت خود را برای ساخت این فیلم داستانی و حس زندگی به کار بردند.

نویسنده وکارگردان: فرهاد پاکنیا
مشاورکارگردان: عباس سعادت خواه
تهیه کننده: حامدپاکنیا
مجری طرح: شرکت فیلم سازی افلاک فیلم خرم
برنامه ریز و دستیار کارگردان:‌ امیر پرویزی
مدیرتصویربرداری: علی براری
منشی صحنه: مهتاب قامتی
طراح صحنه و لباس: مهتاب قامتی
روابط‌عمومی و ارتباطات با رسانه: علیرضا نیاکان، سیده سعیده (سپیده) سادات موسوی سالار
صدابردار: حمیدرضادایی جانی
عکاس: مهدی شهبازی، مهدی ولیزاده
مشاور پروژه: مرضیه عبدشاهی
تدوین: عباس سعادت خواه
هماهنگ کننده: رضا امیدی
خواننده تیتراژ: هادی عبدی
با معرفی آتریسا نامی، کیمیا پناهی و هدی سادات

بازیگران:
حمید قهرمانی، فرهاد پاکنیا، عادل عابدینی، هدی سادات، هادی عبدی، سید علی حسینی، سعیدخاکزاد، سوفیانی، ثناخاکزاد صوفیانی، طیبه زهانی، صدف امیری، آرشیدا رئیسی،ا میرحسین بادلی، لادن سربال، سحرقربانی، دلساشاهین اصل، رضاسعادتی، سمیراعباس نژاد، کیمیا
پناهی، مهیارنامی، هستی حق پرست، مرتضی بادلی، محدثه سعادتی، فریبا بهاری پور، سادات نصرالهی پَشَم، مانیا احمدزاده پَشَم، دانیال نصرالهی پَشم، مهرداد نصرالهی پَشم، حمیدقربانی

گفتی است؛ این فیلم با حمایت بخش خصوصی آزمایشگاه تخصصی پاتوبیولوژی دنا خرم آباد تهیه شده است. فرهاد پاکنیا کارگردان این پروژه تاکنون بیش از ۴۰ فیلم داستانی، نماهنگ، تله فیلم و مستند را به عنوان کارگردان و تهیه کننده در شرکت فیلم سازی افلاک فیلم خرم تولید کرده و از شبکه های مختلف پخش و در جشنواره های داخلی حضور داشته و جوایزی را نیز کسب کرده است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا