تبریک شی جین پینگ به جوانان سراسر کشور به مناسبت روز جوانان

شی جین پینگ رئیس جمهور چین اخیرا با ارسال نامه ای به دانشجویان اتاق علوم و فناوری دانشگاه کشاورزی چین، انتظارات خود را مطرح کرد و به مناسبت روز ۴ می (۱۴ اردیبهشت) روز جوانان، به جوانان سراسر کشور تبریک گفت.

شی جین پینگ در نامه خود عنوان کرد: بسیار خوشحالم که با کمک دانشگاه، اتاق علوم و فناوری راه اندازی شده است و دانشجویان برای حل مسایل معیشتی مردم و دانش اندوزی در خدمت احیای روستایی، به مزارع و روستاها می روند.

شی جین پینگ تاکید کرد که تنها با ورود به مناطق روستایی چین، جوانان می توانند جست و جوی حقیقت و برقراری ارتباط با مردم را عمیقا درک کنند. جوانان چینی در دوره جدید باید این روحیه را داشته باشند. بیستمین کنگره ملی حزب کمونیست چین برای ساخت یک کشور با کشاورزی قوی برنامه‌ریزی کرده است. امیدوارم دانشجویان کمال گرا و با اخلاق باشند، کلاس درس خود را به روستاها ببرند و تمرین کنند و در صحنه بزرگ روستا اقدامات شایسته انجام دهند و در نوسازی کشاورزی و نواحی روستایی و ساخت یک کشور سوسیالیستی مدرن تلاش کنند.

در سال ۲۰۰۹، دانشگاه کشاورزی چین یک اتاق علوم و فناوری در شهرستان چوجو استان هه بی تاسیس کرد و دانشجویان کارشناسی ارشد کشاورزی را به خط مقدم تولید کشاورزی فرستاد که براساس دانش و تئوری هایی که آموخته بودند، مسائل واقع در روستاها را بررسی کنند. از این طریق، نخبگان علوم کشاورزی برای مدرن‌سازی کشاورزی آموزش می بینند.

در حال حاضر این دانشگاه ۱۳۹ اتاق علوم و فناوری در ۹۱ شهر ۲۴ استان یا منطقه در سراسر کشور تاسیس کرده است. اخیرا نمایندگان دانشجویان اتاق علوم و فناوری دانشگاه کشاورزی چین نامه ای به شی جین پینگ دبیر کل حزب کمونیست چین نوشتند و دستاوردها و تجربیات خود را گزارش داده و عزم راسخ خود را برای مشارکت در ساخت یک کشور با کشاورزی قوی اعلام کردند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا