با ۲۷ اثر؛ «فریاد زمین» در گالری زرنا طنین انداز می‌شود

نمایشگاه انفرادی نقاشی نرگس خاتون غنجور قصرالدشتی با عنوان «فریاد زمین» به مدت ۶ روز در گالری زرنا برگزار می‌شود.
به گزارش مشاور رسانه رویداد، نمایشگاه انفرادی نقاشی نرگس خاتون غنجور قصرالدشتی «فریاد زمین»، ساعت ۱۶، روز جمعه، ۲۴ آذر ماه سال جاری با حضور پدیدآورنده آثار در گالری زرنا افتتاح می‌شود.
کیوریتوری نمایشگاه انفرادی نقاشی «فریاد زمین» را آیناز زارعی هنرمند نقاش و مدیر گروه هنری آیتیست بر عهده دارد که تا کنون، وظیفه نمایشگاه‌گردانی نمایشگاه‌های متعدد گروهی هنرهای تجسمی را در ایران و خارج از کشور به شکل حضوری و آنلاین بر عهده داشته است.
در بیانیه هنری رویداد چنین آمده است:«فریاد زمین» نمایشگاهی است که در آن به کانسپت آسیب‌های بشر به مادر خود یعنی زمین می‌پردازد و کنایه‌ای بر تخریب محیط‌زیست، دریاها و هوا به دست بشر است.
همچنین، نرگس خاتون غنجور قصرالدشتی (سهیلا)، تا کنون در بیش از ۸۰ نمایشگاه داخلی و بین المللی آثار خود را به نمایش گذاشته است.
علاقه مندان به هنرهای تجسمی برای تماشای ۲۷ تابلوی نقاشی نرگس خاتون غنجور قصرالدشتی به نمایش درآمده در «فریاد زمین»، ۲۴ تا روز سه‌شنبه، ۲۸ آذر ماه سال جاری، از ساعت ۱۶ تا ۱۹ به گالری زرنا واقع در خیابان انقلاب، بین خیابان وصال و خیابان دانشگاه، کوی اسکو، پلاک ۱۰، طبقه ۲ مراجعه کنند.
گفتنی است؛ اختتامیه رویداد روز چهارشنبه، ۲۹ آذر ماه ۱۴۰۲ برگزار خواهد شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا