با ۱۵ تابلوی نقاشی؛ «نِمو» بهارک مالک مقدم به نگارخانه بهارک رسید

افتتاحیه نمایشگاه انفرادی نقاشی بهارک مالک مقدم با عنوان «نمو» در نگارخانه بهارک برگزار می‌شود.
به گزارش مشاور رسانه نگارخانه بهارک، نمایشگاه انفرادی نقاشی بهارک مالک مقدم با عنوان «نِمو»، ساعت ۱۷ روز جمعه، ۲۹ دی ماه سال جاری با حضور پدیدآورنده آثار در نگارخانه بهارک افتتاح می‌شود.
در بیانیه هنری رویداد چنین آمده است: «نِمو» در فرهنگ دهخدا، عبارت از ازدیاد حجم اجزای اصلی جسم است به نحوی که طبیعت جسم مقتضی آن است؛ یا عبارت از حرکت جسم به طرف کمال نشو در نوع است. همچنین، از دید «شیخ الرئیس»، حرکت در مراتب نمو موجب بطلان کلی صورت قبلی نمی‌شود بلکه چیزی باطل شده است، چیزی دیگر حادث می‌شود و چیزی از آن باقی می‌ماند.
بهارک مالک مقدم هنرمند جوان نقاش متولد سال ۱۳۶۷ در تهران و همچنین، فارغ‌التحصیل مقطع کارشناسی ارشد در رشته‌ی معماری از دانشگاه تهران مرکزی است که طراحی و نقاشی را زیر نظر حسین ماهر فرا گرفته است. این هنرمند سابقه شرکت در نمایشگاه‌های گروهی متعددی را در کارنامه دارد و در مرداد ماه سال جاری، نخستین نمایشگاه انفرادی نقاشی آنلاین خودش را در گالری گلستان بر پا کرده است. گفتنی است؛ این نخستین نمایشگاه انفرادی نقاشی بهارک مالک مقدم به شمار می‌رود که به صورت حضوری برگزار می‌شود.
علاقه‌مندان به هنرهای تجسمی می‌توانند برای تماشای ۱۵ تابلوی نقاشی آبرنگ به نمایش درآمده در «نِمو»، از ساعت ۱۷ تا ۲۰ روزهای شنبه، ۳۰ دی ماه تا چهارشنبه، ۴ بهمن ماه ۱۴۰۲، به نگارخانه بهارک واقع در میدان ونک، ده ونک، کوچه شهید صابری، کوچه یکم، پلاک ۱ مراجعه کنند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا