از ۵ هزار متر رنگ آمیزی جداره های منتهی به مدارس تا بازپیرایی فضای سبز مراکز آموزشی

شهردار منطقه۱۵گفت: در آستانه بازگشایی مدارس و در راستای اجرایی کردن طرح‌های استقبال از مهر، بازپیرایی فضای سبز مراکز آموزشی و بهسازی جداره های منتهی به مدارس در منطقه ۱۵ به اجرا در آمد.
به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه ۱۵، محمد شیری گفت: طرح استقبال از مهر ۱۴۰۲ با هدف بهسازی و مناسب سازی مدارس همزمان با بازگشایی مراکز آموزشی به منظور ایمنی و رفاه حال دانش آموزان و معلمان در محلات ۱۹ گانه منطقه به اجرا درآمد.
او با تاکید بر ارتقای سطح کمی و کیفی خدمات به شهروندان به‌ویژه محصلین در راستای شعار “تهران، شهر تلاش و سرزندگی” گفت: محورهای منتخب و معابر منتهی به ۲۵۸ مدرسه و مرکز آموزشی باب الرضای تهران در طرح ویژه رسیدگی به امور نگهداشت شهر، پاکسازی شد.
شهردار منطقه به نوسازی ۱۰۰ دستگاه مخزن ( ۱۱۰۰ لیتری پسماند تر ) در محدوده منطقه اشاره کرد و افزود: کف تراشی، شستشو، تعمیر و رنگ آمیزی مخازن و زیرمخازن به صورت مستمر و طی برنامه زمانبندی در نواحی هفتگانه در حال اجراست.
محمد شیری افزود: ۵ هزار متر مربع رنگ آمیزی وپاکسازی جداره های منتهی به مدارس، ۵۰ مورد عملیات حذف زوائد کف ودیواره های و نصب ۳۰ تخته بنر پرتابلی به مناسبت بازگشایی مدارس از جمله اقدامات اداره زیباسازی در طرح استقبال از مهر است.
او اضافه کرد: رسیدگی به فضای سبز معابر منتهی به مراکز آموزشی، داخل مدارس، کنترل آفات و بیماریها ی فضای سبز داخل مراکز آموزشی، آموزش و مشاوره نگهداری و تکثیر گیاهان آپارتمانی و گیاهان فضای سبز موجود در مدارس به پرسنل مراکز آموزشی، اهدای گل به دانش آموزان کلاس اولی در روز جشن شکوفه ها و آموزش نگهداری از گیاهان به دانش آموزان از سایر اقدامات همزمان با بازگشایی مدارس است .

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا