آغاز هفته کارگر با حضور معاون وزیرکار در البرز؛ کارگران مبنای توسعه کشورند/کارگران و کارآفرینان نیرو محرکه اقتصاد و رشد تولید و توسعه کشور هستند

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی، در سفر یک روزه خود به استان البرز در اولین روز از هفته کار و کارگر، ضمن حضور در مزار شهدای ۴۰۰ دستگاه، از یک شرکت فعال تولید کننده تابلوهای برق در شهرک صنعتی بهارستان بازدید و با کارگران و مدیران این واحد تولیدی دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش مسیحااقتداریان خبرنگار خبر مهم، سید محمد حسینی معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی در این بازدید در گفتگو با کارگران این واحد تولیدی، با تبریک هفته کار و کارگر گفت: احترام و پاسداشت مقام کارگر یک موضوع اعتقادی در مکتب فکری ماست، پیامبر عظیم الشأن ما به دستان کارگران بوسه می‌زنند. پیامبر ما انسان حکیمی است و فرمایش ایشان در نظام اداره و تحول جهان موضوعیت دارد.

سید محمد حسینی در ادامه تصریح کرد: بنیانگذار انقلاب اسلامی ایران حضرت امام خمینی رضوان الله تعالی علیه نیز همین نگاه را به جامعه کارگران داشتند و کارگران را مبنای توسعه کشور می‌دانند.‌ امام خمینی ره می‌فرمودند خداوند نیز کارگر است.‌

معاون وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی در این دیدار با اشاره به وعده صادق و اقدام تنبیهی ایران به قدرت‌های ظالم و مستکبر گفت: اگر امروز جوانان ما در کشور با اقدام سنجیده و قدرتمندانه خود در پاسخگویی به رفتارهای خصمانه رژیم غاصب صهیونیستی سیلی محکمی بر آنان می‌زنند و تولید اقتدار می‌کنند، این اقتدار در سایه تلاش و مجاهدت جوانان و کارگرانی است که پای خط تولید در ابعاد مختلف کشور ایستاده اند.

حسینی ، کارگران را رزمندگان خط مقدم اقتصادی برشمرد و اذعان کرد : اقتدار کشور مرهون رزمندگان خط مقدم نبرد اقتصادی در تولید و توسعه کشور یعنی کارگران و کارآفرینان است.

معاون وزیر تعاون کار ورفاه اجتماعی در بخش دیگری، اثر بخشی کارگران را در نظام تحولی امری مهم دانست و تاکید کرد: اوج آرزو و مقام و مرتبه مدیران ما هم باید اینگونه باشد که کارگر ملت باشیم. اگر کارگر نباشد، تولید کننده نباشد، کارآفرین نباشد، اثر آن موشک هایی که بر پیکر استکبار فرد می آید یک اثر موقتی است.

وی در پایان گفت: به نمایندگی از تمام مدیران نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، اظهار تواضع می کنم مقابل کارگران عزیز و هفته کار و کارگر را تبریک عرض می‌کنم و آرزو می‌کنم همه مجموعه‌های تولیدی همانند این شرکت که می تواند به عنوان یک مدل در اجرای فرامین مقام معظم رهبری در خصوص اقتصاد مقاومتی، در تولید دانش و رفع نیازهای کشور، توسعه صادرات میباشد، با مشارکت جوانان این مرز و بوم توفیقات فراوانی کسب نمایند.

وی در این بازدید دستور اعزام ۸ نفر از کارگران نمونه این شرکت به کربلای معلی با هزینه وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی را صادر کرد. در این بازدید عبدالله دارایی مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی، طیران رئیس سازمان بسیج کارگری استان و همچنین تعدادی از مسئولین شرکای اجتماعی کانون بازنشستگان شهرستان کرج، روسا و معاونین اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی حضور داشتند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا