ناصر فریادشیران_ کارشناس با سابقه فوتبال در استوری خود نوشت: آقای رئیس جمهور، وزارت ورزش گشت ارشاد لازم دارد

یکی از حامیان جدی حمید سجادی هنگام گرفتن رأی اعتماد از مجلس، ناصر فریادشیران_ مربی، کارشناس با سابقه فوتبال، سرمربی، مدیر آکادمی های باشگاه نفت تهران، استقلال، معاون اجرایی سابق باشگاه استقلال و مشاور ورزشی دکتر احمد مددی در مجموعه ورزشی بزرگ آزادی بود.
او که پیش از این ارتباط خوبی با برخی نماینده های تاثیر گذار در مجلس و حتی مدیران، پیشکسوتان، استخوان خورد کرده های ورزشی و البته رسانه ها داشت یکی از حامیان جدی حمید سجادی به شمار می رفت.
اما امروز که دو سال از تصدی حمید سجادی در وزارت ورزش می گذرد به یکی از مخالفان جدی او به دلیل عملکرد ضعیفش در این حوزه تبدیل شده است.
دلیل این مخالفت ها ی جدی کاملا مشخص است.
در زمان رای اعتماد به حمید سجادی، اعضای کمیسیون اجتماعی مجلس مخالفت خود را با او به صورت شفاف اعلام کردند. با رایزنی خانواده بزرگ ورزش که از عوامل تاثیر گذار در وزیر شدن سجادی بود در نهایت با رأی حداکثری بر کرسی وزارتخانه نشست.
سجادی در دوره احمدی نژاد بخاطر ارتباط نزدیک با اسنفدیار رحیم مشایی (جریان انحرافی)، رای اعتماد مجلسی ها را دریافت نکرد اما با نامه ای از سوی دکتر سلطانی فر_ وزیر سابق ورزش به معاونان، مدیران کل استانها، فدراسیون‌های ورزشی، هئیت های ورزشی سراسر کشور تاکید شد تا از حمید سجادی هزاوه حمایت و پشتیبانی شود. اقدامی که در ورزش کشور بی سابقه بود.
وزیر ورزش اصلاحات از مدیر دولت اصولگرا برای گرفتن رای اعتماد از مجلس تمام قد حمایت جدی می کند.
در استوری ناصر فریادشیران که در صراحت لهجه و افشاگری به حق سر آمد است بعد از اعلام رسمی در رسانه ملی
شبکه ورزش (برنامه جایگاه ویژه) حمایت خود در رای اعتماد حمید سجادی هزاوه در مجلس را بصورت شفاف اعلام کرد.
او خطاب به مردم شریف ایران اعلام کرد: خانواده بزرگ ورزش از کرده خود نادم و پشیمان است و از همه مردم و خانواده بزرگ ورزش عذر خواهی می کند.
و در ادامه عنوان کرد: آقای رئیس جمهور، وزارت ورزش گشت ارشاد لازم دارد، خواهشمندم ورود کنید.
شایان ذکر است دولت از نماینده های مجلس، هشت کارت زرد دریافت کرده است. سه کارت زرد را وزیر ورزش به خود اختصاص داده که یک رکورد کم سابقه در کل دولت ها به شمار می رود.
مجلسی ها پیش از این تکلیف وزیر ورزش را مشخص کرده بودند. دولت نیز باید سرپرست جدید برای وزارت ورزش معرفی می کرد. طی ۱۵ روز گذشته دولت فرصت داشت تا جایگزین وزیر ورزش را به مجلس معرفی کند اما متاسفانه وزیری معرفی نشد و در نهایت با اعلام نماینده انزلی دنیا مالی و یکی دو نماینده تاثیر گذار در مجلس به زودی کلید طرح استیضاح جدی وزیر ورزش برای چهارمین بار طی یکی دو هفته آینده عملیاتی خواهد شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا