تماشاگر «درختانی که بی صدا آواز می‌خوانند» در نگارخانه بهارک باشید

افتتاحیه نمایشگاه انفرادی نقاشی صالحه انصاری با عنوان «درختانی که بی صدا آواز می‌خوانند» در نگارخانه بهارک برگزار می‌شود.
به گزارش خبر مهم، نمایشگاه انفرادی نقاشی «درختانی که بی صدا آواز می‌خوانند» که شامل مجموعه آثار نقاشی صالحه انصاری است، ساعت ۱۷ روز جمعه، ۱۱ اسفند ماه سال جاری با حضور پدیدآورنده آثار در نگارخانه بهارک افتتاح می‌شود.
«درختانی که بی صدا آواز می‌خوانند» چنین توصیف شده است:«سکوت درختان، بهانه‌ای شد تا با رنگ و قلم زیر سایه آنها بنشینم و با احساسم، نه آنچه را می‌بینم، نقاشی کنم. درختانی که با انسان‌هایی زیست کردند که گذشتگان ما هستند. می‌شود زیر آنها زندگی‌شان را مرور کرد که چه بر آنها گذشته است. دوست داشتم شما را ببرم به جایی که زیست من هست و از جنس خودم، صدای درختان باشم. درختانی که بی صدا آواز می‌خوانند!»
گفتنی است؛ صالحه انصاری هنرمند نقاش اهل گیلان، دارای مدرک کارشناسی رشته نقاشی از دانشگاه تبریز است و در ده سال گذشته، به تدریس نقاشی مشغول بوده. علاوه بر این، او مدیر و موسس آموزشگاه «خیال رنگی» است که در شهر رشت فعالیت دارد. وی پیش از این، نمایشگاه انفرادی نقاشی «درب های بسته» را در نگارخانه مارلیک مجتمع فرهنگی و هنری خاتم الانبیاء (ص) در سال ۱۳۹۶ برگزار کرده است و نمایشگاه فوق، دومین نمایشگاه انفرادی نقاشی او به شمار می‌رود. لازم به ذکر است؛ صالحه انصاری سابقه شرکت در چندین نمایشگاه گروهی هنرهای تجسمی را در کارنامه دارد.
علاقه‌مندان به هنرهای تجسمی می‌توانند برای تماشای ۲۵ تابلوی نقاشی رنگ روغن به نمایش درآمده در «درختانی که بی صدا آواز می‌خوانند»، از ساعت ۱۷ تا ۲۰، روزهای شنبه، ۱۲ اسفند ماه تا چهارشنبه، ۱۶ اسفند ماه ۱۴۰۲ به نگارخانه بهارک واقع در میدان ونک، ده ونک، کوچه شهید صابری، کوچه یکم، پلاک ۱ مراجعه کنند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا