تفاهم نامه همکاری اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی با سازمان کیوکوشین کشور

به منظور حمایت از اشتغال و ارتقاء رفاه اجتماعی و ایجاد خود اتکایی برای سطوح مختلف جامعه در قالب ایجاد و توسعه تعاونی ها، تفاهم نامه فی ما بین سازمان کیوکوشین و اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان البرز در ساماندهی متقاضیان تشکیل تعاونی از بین جامعه هدف گروههای ورزشی، رزمی، رسانه ای، تولید کنندگان، مربیان، داوران در ارتقاء سطح زندگی جامعه ورزشی منعقد شد.

به گزارش مسیحا اقتداریان خبرنگار خبر مهم؛ در اجرای سیاست کلی اصل ۴۴ قانون اساسی و به منظور حمایت از اشتغال و ارتقاء رفاه اجتماعی و ایجاد خود اتکایی برای سطوح مختلف جامعه در قالب ایجاد و توسعه تعاونی ها، تفاهم نامه فی ما بین سازمان کیوکوشین W.A.F ج . ا . ایران و اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان البرز به منظور بهره گیری از تمامی ظرفیت های بین سازمان کیوکوشین W.A.Fج . ا . ایران و اداره کل در ساماندهی متقاضیان تشکیل تعاونی از بین جامعه هدف گروههای ورزشی، رزمی، رسانه ای، تولید کنندگان، مربیان، داوران در ارتقاء سطح زندگی جامعه ورزشی منعقد شد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان البرز با اعلام این خبر گفت: ایجاد زمینه های همکاری برای تشکیل و توسعه تعاونی ها در راستای تحقق نقش ۲۵ درصدی تعاونیها در اقتصاد کشور و کمک به ایجاد بستر های مناسب برای استفاده از حمایت های دولت و سازمان کیوکوشین در جهت سازماندهی و گسترش فعالیت تعاونی ها و همچنین افزایش مشارکت افراد مختلف جامعه هدف  در تحقق برنامه های اقتصاد مقاومتی از جمله موضوعات مربوط به این تفاهم نامه بود.

دارایی در ادامه گفت: شناسایی و معرفی متقاضیان تشکیل تعاونی از بین جامعه هدف اعضای گروههای ورزشی، رزمی، رسانه ای، تولید کنندگان و مربیان ، داوران و حفاظت شخصی و قرار دادن امکانات فضای آموزشی و احصاء و اعلام دوره های آموزشی مورد نیاز و همکاری در برپایی نمایشگاه ها ، همایش ها و سمینار ها از جمله تعهدات سازمان کیوکوشین ج . ا . ایران بود و اقدام برای تشکیل شرکتهای تعاونی، ارائه آموزش های لازم در زمینه نحوه تشکیل تعاونی و قانون مقررات بخش تعاون، اعطای تسهیلات از محلهای مختلف اعتباری به تعاونیهایی که تشکیل می شوند و همکاری در برپایی نمایشگاه ها، همایش ها و سمینار ها نیز از تعهدات اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان البرز بود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا